Jak przebiega usługa?


1. Konsultacja

Fryzjer przeprowadza z Tobą rozmowę aby dowiedzieć się jakiego efektu oczekujesz, sprawdza jak układają się Twoje włosy oraz jaki masz kształt głowy (to bardzo ważne przy doborze fryzury!), oraz przedstawia swoje propozycje.

2. Mycie włosów oraz pielęgnacja

Po dokładnym omówieniu Twojej nowej fryzury przechodzimy do umycia włosów oraz ich pielęgnacji. Użyte produkty są dobierane indywidualnie do potrzeb twoich włosów i skóry głowy.

3. Strzyżenie

Teraz budujemy formę Twojej fryzury

4. Modelowanie i suszenie

Fryzjer stylizuje Twoją nową modną fryzurę. Nie martw się, nigdy nie stylizujemy tych fryzur tak abyś nie umiał tego powtórzyć 😉 Fryzjer pokaże Ci również jak układać fryzurę i jakich produktów użyć. 

Cennik - usługi dla mężczyzn


USŁUGA KRÓTKIE ŚREDNIE DŁUGIE
strzyżenie męskie od 110
cover (odsiwianie) 100
strzyżenie męskie + trymowanie brody 180
strzyżenie grzywki 30

Więcej informacji


Wszystko zależy od tego jak szybko rosną Ci włosy, nasi klienci przychodzą na strzyżenie średnio co 3-4 tygodnie.

Dodatkowo


Każde strzyżenie męskie może być połączone z usługą odsiwiania – w naszym cenniku „strzyżenie męskie + cover” – czyli nadanie siwym włosom szlachetnego koloru bez nienaturalnego błyszczącego efektu.

Po strzyżeniu nakładany jest przeznaczony specjalnie do tej usługi żel, który nie zawiera amoniaku i nie jest kryjącą farbą. Efekt takiej koloryzacji utrzymuje się na włosach od 4 do 6 tygodni, produkt wypłukuje się równomiernie, aż do naturalnego koloru włosów.

W naszych salonach możesz również zadbać o swój zarost. Fryzjerzy wymodelują Twoją brodę dopasowując ją do fryzury.