Nasi styliści i fryzjerzy
Salon Śródmieście

Agnieszka Ejmocka

fryzjer


Jaka jestem?
  • otwarta na ludzi
  • uwielbiam jak dookoła coś się dzieje, nie lubię stać w miejscu
  • ciekawa świata
  • najważniejszy dla mnie jest rozwój osobisty, dlatego stale poznaję to, co nowe i dzielę się tym z innymi

Jaka jestem w pracy?
  • wymagająca od siebie i innych
  • pomocna i dzieląca się wiedzą
  • poszukująca …
  • słuchająca
  • ucząca się wciąż
  • lubiąca kolor i wyzwania z tym związane

– Agnieszka Ejmocka

Marcin Patalon

fryzjer


Podobno kiedy kochasz to, co robisz, nie przepracujesz ani jednego dnia… Cóż… Wygląda na to, że jestem cholernym szczęściarzem, bo nigdy nie postrzegałem fryzjerstwa w kategoriach zawodu. To moja pasja. To sztuka kreowania nietuzinkowego wizerunku. To magia wyzwalająca zachwyt w oczach.
Nie, nie jestem cudotwórcą. Nie uważam się za też za artystę.
Ale z pewnością jestem profesjonalistą, któremu możesz zaufać.
Bez obaw…
Włos Ci z głowy nie spadnie 😉

Kasia Kaczmarczyk

fryzjer


Jestem fryzjerem, który kocha krótkie cięcia, takie po których bez kłopotu poradzisz sobie z ułożeniem ich w domu, ale żadne wyzwanie nie stanowi dla mnie problemu. Cenię sobie umiejetność nawiązywania dobrych relacji z klientem dlatego słucham Waszych potrzeb, ale też doradza staram się zaproponować coś od siebie. Kocham modę i przekładam to na swoją codzienną pracę będąc na bieżąco z trendami włosowymi. Zawsze staram się z moich klientek wydobyć ich naturalne piękno.

Magdalena Ujazda

fryzjer


Pochodzę z fryzjerskiej rodziny, być może dlatego od zawsze chciałam być fryzjerką. Pracuje w tym zawodzie już ponad 20 lat. Jestem uśmiechniętą osobą, bardzo dokładną i sumienną, co w pełni przekłada się na moją pracę. Potrafię wysłucha
, zawsze doradzę i podpowiem. Specjalizuję się w blondach po ciemne brązy, uwielbiam koloryzacje wielotonowe lubię zarówno długie jak i krótkie cięcia.

Konrad Gmaj

fryzjer


Pomimo już 15 lat pracy nic się nie zmieniło, tak samo, jak na początku przygody z tym wspaniałym zawodem, tak i teraz pragnę się rozwijać i czuje ciągły nie dosyt.
Nie zatrzymuje się na jednej mieszance farb, nie trzymam się schematów.
Tematem przewodnim jest zawsze natura, to tu czuje się najlepiej.
Staram się aby Twój kolor i Twoja forma strzyżenia zostały skrojone na miarę.
Miłego dnia i do zobaczenia na fotelu.

Patryk Zarzeczny

fryzjer


Koloryzacje to zdecydowanie moja rzecz i to w czym czuje się najlepiej. W tworzeniu koloru zawsze jestem perfekcjonistą i staram się z niego wydobyć jak najwięcej naturalnego piękna. Moje strzyżenia to czysta klasyka, a praca pod okiem najlepszych stylistów przygotowała mnie do zadań specjalnych! Zawsze jestem otwarty na propozycje moich klientów, a w procesie tworzenia daje z siebie wszystko aby efekt końcowy zadowolił nas oboje.

Ida Kulpanowska

fryzjer


Fryzjerstwo to nie tylko pasja, to styl mojego życia. Od 4 lat w ciągłej podróży pomiędzy Polską a Wielką Brytanią w której prowadzę salon. Profesjonalizm i poczucie estetyki są dla mnie bardzo ważne, aby każda klientka wyszła zadowolona.
Niemożliwe nie istnieje slyszałam nie raz od klientek.
Najgłośniejsza w salonie? O tak, zdecydowanie zawsze pozytywnie nastawiona i dzieląca się energia .
Jeśli mnie nie widać i nie słychać, oznacza to tylko jedno – upiększam moje klientki w UK.

Monika Tabaka

fryzjer


Fryzjerstwem interesowałam się od najmłodszych lat. Pamiętam, że jak byłam mała to obcinałam lalkom włosy, a później eksperymentowałam na sobie – z różnymi skutkami 😜 Od zawsze powtarzam, że fryzjerstwo dla mnie to nie zawód, ale pasja. Jak już przychodzę do pracy to mam poczucie ze dzień za szybko się kończy. Inspirację czerpię z internetu, ale najwięcej pomysłów dają mi szkolenia. Jest to źródło fantastycznych pomysłów, pozwalają na odświeżenie podstaw i wymianę doświadczeń z innymi fryzjerami. Moje zaangażowanie szybkość i dokładność sprawia ze klientki wychodzą z uśmiechem na twarzy.

Agata Bykowska

fryzjer


Kocham swoją prace, to mogę powiedzieć bez chwili zawahania. Moim celem jako stylisty jest ujrzenie Twojego uśmiechu po skończonej pracy. Jestem otwarta na propozycje i lubię stawać w obliczu wyzwania. Nie mam ulubionej usługi jako fryzjer, lubię różnorodność, a nowi klienci to nowe znajomości które mogą przerodzić się w coś więcej niż tylko praca. Zapraszam Cię na fotel, a na pewno nie pożałujesz 🙂

Iza Janiak

stylistka paznokci


Jestem stylistką paznokci z długoletnim doświadczeniem. Uwielbiam moją pracę i staram się ją wykonywać jak najlepiej. Manicure klasyczny, hybrydowy, pedicure czy stylizacja brwi, to jest to w czym się specjalizuje. Chcesz się zrelaksować, pogadać, pośmiać się i mieć piękne pazurki to zapraszam!

Łucja Siwek

recepcjonistka


Już od 5 lat nierozłącznie z teamem Le Desir czuwam aby każda Wasza wizyta była wyjątkowa. Witam szczerym uśmiechem na wejściu i dbam aby podczas usługi niczego Wam nie brakowało. Zawsze chętnie porozmawiam, pomogę, zrobię zdjęcie włosów i zapiszę na kolejna wizytę! A gdy nie pracuje przy recepcji z pewnością kogoś maluję co również można śledzić na Naszym instagramie!

Lidka Pudłowska

recepcjonistka


Z entuzjazmem i profesjonalizmem podchodzę do swoich zadań. Kiedy „króluje” na recepcji nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych – umówienie dogodnego terminu, niesłodzone cappuccino czy rzetelna rozmowa o włosowych nowościach kosmetycznych? Wszystko to zapewnię z optymizmem i uśmiechem (nawet w poniedziałek) 😉
W Le Desir atmosferę tworzą ludzie, to zaszczyt należeć do tego teamu i tworzyć ją dla Was, drodzy Klienci.

Aleks Paluch

asystent / młodszy fryzjer


Fryzjerstwo to nie mój zawód, to moja pasja. Nieustannie poszukuje inspiracji w czym pomaga mi muzyka. Na bieżąco śledzę aktualne trendy, dążę do perfekcji. Zmieniam style nadając włosom wyjątkowy charakter. Nie boje się zmian, one pomagają mi w rozwoju. Od niedawna zacząłem już pracę jako samodzielny fryzjer, ale ciągle się uczę i poszerzam swoją wiedzę i umiejętności pracując u boku doświadczonych fryzjerów.

Beata Plebanowicz

recepcjonistka


Umów się na wizytę