fryzjer Śródmieście Agnieszka Ejmocka

Nasi styliści i fryzjerzySalon Śródmieście

Agnieszka Ejmocka

fryzjer


Jaka jestem?
  • otwarta na ludzi
  • uwielbiam jak dookoła coś się dzieje, nie lubię stać w miejscu
  • ciekawa świata
  • najważniejszy dla mnie jest rozwój osobisty, dlatego stale poznaję to, co nowe i dzielę się tym z innymi
Jaka jestem w pracy?
  • wymagająca od siebie i innych
  • pomocna i dzieląca się wiedzą
  • poszukująca …
  • słuchająca
  • ucząca się wciąż
  • lubiąca kolor i wyzwania z tym związane

– Agnieszka Ejmocka

Marcin Patalon

fryzjer


Mam być szczery, czy miły? Czasem trudno jest mi pogodzić jedno z drugim, ale zawsze staram się być profesjonalistą. Moja riposta bywa równie cięta jak brzytwa, której używam do stylizacji, ale bez obaw – Twoje włosy wyjdą z konfrontacji ze mną bez szwanku. Udowodnię Ci, że fryzjerstwo to nie rzemiosło – to prawdziwa sztuka. Sztuka, którą kocham.

fryzjer Śródmieście Marcin Patalon
fryzjer Śródmieście Kasia Kaczmarczyk

Kasia Kaczmarczyk

fryzjer


Jestem fryzjerem/stylistką z długoletnim stażem pracy, która lubi ludzi, śledzi trendy w modzie i uważa, że w życiu na nic nie jest za póżno… Uwielbiam dynamiczne i krótkie fryzury “czesane wiatrem”, które często tworzę na głowach klientów.

Pozdrawiam i zapraszam 🙂

Jonatan Barwiński

fryzjer


Praca jako fryzjer, od najmłodszych lat dawała mi mnóstwo satysfakcji. Wyzwania stawiane na codzień przez przeróżnych ludzi pozwoliły mi kształtować kreatywność oraz zachować otwartość na nowe rozwiązania i doświadczenia. Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie lecz ze szczyptą szaleństwa dlatego każda koloryzacja, strzyżenie czy stylizacja na moim fotelu to niezapomniana przygoda.

Zapraszam, o ile jesteś gotowa! 😉

fryzjer Śródmieście Jonatan Barwiński
fryzjer Śródmieście Magdalena Ujazda

Magdalena Ujazda

fryzjer


Swoją przygodę ze stylizacją włosów zaczęłam 22 lata temu. Z biegiem lat przygoda ta stała się moją pasją, sposobem na życie… Czasem narzekam na ból głowy i wtedy zastanawiam sie czy nie jest on spowodowany mnóstwem pomysłów na fryzury, które tworzę na głowach klientów. Uważam, że staranność, sumienność i umiejętność słuchania drugiego człowieka są moimi zaletami. A prywatnie radości dostarczają mi moi synowie i podróże.

Konrad Gmaj

fryzjer


Od 10 lat pracuję w zawodzie. Staram się być zawsze uśmiechnięty, jednak uśmiech to nie wszystko, dlatego skupiony jestem na pracy i na własnym rozwoju. Nie boję się wprowadzać zmian, nie lubię nudy. Lubię naturalne koloryzacje i lekkie cięcia. Na co dzień w salonie Śródmieście, a w każdy poniedziałek w godzinach 14-20 w LeDesir Mokotów.

fryzjer Śródmieście Konrad Gmaj
fryzjer Śródmieście Kinga Plaskota

Kinga Plaskota

fryzjer


Od asystenta do FRYZJERA! 🙂
Moja kariera zaczęła się od zera 7 lat temu, kiedy rozpoczęłam pracę jako asystent. Teraz z dumą mogę nazwać się pełnym pasji i zaangażowania do pracy fryzjerem. Entuzjastyczna i jednocześnie spokojna, uparta, ale lubię dojść do kompromisów. Uwielbiam strzyżenia męskie i koloryzacje – w tym czuję się najlepiej. Na co dzień w salonie Śródmieście, w każdy czwartek w godzinach 13-20 w LeDesir Mokotów.

See you, Kinga 🙂

Monika Tabaka

fryzjer


Moja przyszłość wiąże się z tym co robię teraz.
Jestem spostrzegawcza, szybka lecz dokładna! Praca przy koloryzacji włosów sprawia mi najwięcej przyjemności i pozwala wykazać się wyczuciem koloru. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką psa o imieniu Bella 🙂

fryzjer Śródmieście Monika Tabaka
fryzjer Śródmieście Piotrek Dąbrowski

Piotrek Dąbrowski

asystent


Jestem młodszym stylistą z dużym apetytem na pozostanie dobrym fryzjerem. Do mojej pracy podchodzę ze spokojem ducha, dbając o drobne detale. Jestem osobą opanowaną, co pozwala mi na doskonalenie kunsztu fryzjerstwa i odczytywanie intencji klientów. W wolnym czasie chętnie spotykam się z przyjaciółmi, uprawiam sport, chodzę do teatru. To daje mi dużą dawkę pozytywnej energii do pracy.

Iza Janiak

stylistka paznokci


“….albo zrobimy porządek z tymi pazurkami… bo milej się wtedy patrzy na ręce…”
Dłonie są wizytówką człowieka, którą tworzę w swojej pracy na co dzień. Lubię to co robię i staram się robić to jak najlepiej. Chcesz się przekonać? Zapraszam!

stylistka paznokci Śródmieście Iza Janiak
recepcja/manager/stylizacja rzęs Śródmieście Ania Belniak

Ania Belniak

recepcja/ manager/ stylizacja rzęs (tylko na Jasnej)


Uśmiechnięta blondynka, którą widzicie od razu po wejściu to cała ja 😉 Z salonem jestem związana już 3 lata i cały czas się zastanawiam, kiedy to zleciało. Na co dzień zajmuję się zapisami, organizacją pracy,
sprawami administracyjnymi salonu oraz dbam o to aby spędzony u nas czas był dla Was przyjemnością 🙂 Cenię sobie naturalne piękno, które zawsze można podkreślić, moją drugą dziedziną jest przedłużanie rzęs – naturalnie, delikatnie, efektownie.

Łucja Siwek

recepcjonistka


Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego to właśnie ja witam Cię szczerym uśmiechem za każdym razem, kiedy odwiedzasz nasz Salon. Pomogę Ci w wyborze kosmetyków, ustalić termin wizyty, a także z chęcią przygotuję Ci kawę lub herbatę. A dla zabicia czasu zawsze możesz liczyć na rozmowę ze mną!

recepcjonistka Śródmieście Łucja Siwek

Umów się na wizytę