Nasi styliści i fryzjerzy
Salon Śródmieście

Agnieszka Ejmocka

fryzjer


Jaka jestem?
  • otwarta na ludzi
  • uwielbiam jak dookoła coś się dzieje, nie lubię stać w miejscu
  • ciekawa świata
  • najważniejszy dla mnie jest rozwój osobisty, dlatego stale poznaję to, co nowe i dzielę się tym z innymi

Jaka jestem w pracy?
  • wymagająca od siebie i innych
  • pomocna i dzieląca się wiedzą
  • poszukująca …
  • słuchająca
  • ucząca się wciąż
  • lubiąca kolor i wyzwania z tym związane

– Agnieszka Ejmocka

Marcin Patalon

fryzjer


Mam być szczery, czy miły? Czasem trudno jest mi pogodzić jedno z drugim, ale zawsze staram się być profesjonalistą. Moja riposta bywa równie cięta jak brzytwa, której używam do stylizacji, ale bez obaw – Twoje włosy wyjdą z konfrontacji ze mną bez szwanku. Udowodnię Ci, że fryzjerstwo to nie rzemiosło – to prawdziwa sztuka. Sztuka, którą kocham.

Kasia Kaczmarczyk

fryzjer


Jestem fryzjerem/stylistką z długoletnim stażem pracy, która lubi ludzi, śledzi trendy w modzie i uważa, że w życiu na nic nie jest za póżno… Uwielbiam dynamiczne i krótkie fryzury “czesane wiatrem”, które często tworzę na głowach klientów.

Pozdrawiam i zapraszam 🙂

Magdalena Ujazda

fryzjer


Swoją przygodę ze stylizacją włosów zaczęłam 22 lata temu. Z biegiem lat przygoda ta stała się moją pasją, sposobem na życie… Czasem narzekam na ból głowy i wtedy zastanawiam sie czy nie jest on spowodowany mnóstwem pomysłów na fryzury, które tworzę na głowach klientów. Uważam, że staranność, sumienność i umiejętność słuchania drugiego człowieka są moimi zaletami. A prywatnie radości dostarczają mi moi synowie i podróże.

Konrad Gmaj

fryzjer


Od 10 lat pracuję w zawodzie. Staram się być zawsze uśmiechnięty, jednak uśmiech to nie wszystko, dlatego skupiony jestem na pracy i na własnym rozwoju. Nie boję się wprowadzać zmian, nie lubię nudy. Lubię naturalne koloryzacje i lekkie cięcia.

Patryk Zarzeczny

fryzjer


Jestem Patryk, czyli zawsze uśmiechnięty, młody i ambitny fryzjer. Szkoliłem się pod okiem naszych najlepszych stylistów. Bycie fryzjerem to dla mnie nie tylko zwykła praca, ale także największa pasja. Dużą uwagę przykładam do szczegółów, dlatego moja praca zawsze jest dokładna, a każdy klient wyjątkowy.

fryzjer Śródmieście Monika Tabaka

Monika Tabaka

fryzjer


Moja przyszłość wiąże się z tym co robię teraz.
Jestem spostrzegawcza, szybka lecz dokładna! Praca przy koloryzacji włosów sprawia mi najwięcej przyjemności i pozwala wykazać się wyczuciem koloru. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką dwóch psów 😉

Agata Bykowska

fryzjer


Swoich klientów zawsze witam milionem pomysłów. Staram się spełniać ich oczekiwania, a największą satysfakcję daje mi uśmiech na ich twarzy. Jestem otwarta na propozycję i lubię stawać w obliczu wyzwania. Kiedy klientka nie ma satysfakcjonującej ilości włosów zmieniam to w kilka godzin przedłużając je i zagęszczając metodą ultradźwięków. Zapraszam! 🙂

Iza Janiak

stylistka paznokci


“….albo zrobimy porządek z tymi pazurkami… bo milej się wtedy patrzy na ręce…”
Dłonie są wizytówką człowieka, którą tworzę w swojej pracy na co dzień. Lubię to co robię i staram się robić to jak najlepiej. Chcesz się przekonać? Zapraszam!


Ania Belniak

recepcja


Uśmiechnięta blondynka, którą widzicie od razu po wejściu to cała ja 😉 Z salonem jestem związana już 5 lat i cały czas się zastanawiam, kiedy to zleciało. Na co dzień zajmuję się zapisami, organizacją pracy,
sprawami administracyjnymi salonu oraz dbam o to aby spędzony u nas czas był dla Was przyjemnością 🙂

Łucja Siwek

recepcjonistka


Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego to właśnie ja witam Cię szczerym uśmiechem za każdym razem, kiedy odwiedzasz nasz Salon. Pomogę Ci w wyborze kosmetyków, ustalić termin wizyty, a także z chęcią przygotuję Ci kawę lub herbatę. A dla zabicia czasu zawsze możesz liczyć na rozmowę ze mną!

Lidka Pudłowska

recepcjonistka/ asystentka


Aleks Paluch

asystent


Basia Łuniewska

asystentka


Umów się na wizytę