Dzisiaj przychodzimy do Was z przeglądem nowych trendów. Pokażemy Wam jakie koloryzacje, cięcia oraz stylizacje są obecnie najchętniej wybierane. W naszym zestawieniu pojawią się zarówno klasyczne propozycje jak i coś bardziej kontrowersyjnego, szalonego 😉

Okres wiosenno-letni najbardziej sprzyja zmianom fryzury. To właśnie w tym okresie nasze klientki decydują się na zmianę koloru czy mocniejsze strzyżenie. Ten sezon jest dla nas szczególnie wyjątkowy, pandemia sprawiła, że podstawowe usługi, jak wizyta u fryzjera czy kosmetyczki były niemożliwe. Wszyscy spędziliśmy dużo więcej czasu w swoich domach, dlatego teraz kiedy życie powoli wraca do „normy” decydujemy się na odrobinę szaleństwa, co można coraz bardziej zauważyć na ulicach. Nie tylko decydujemy się na kolorowe ubrania, ale również na konkretny ciekawy kolor na włosach… 

Skoro już jesteśmy przy kolorowych włosach to właśnie od nich rozpoczniemy nasz przegląd.

  1. Postaw na kolor!

Konkretne odcienie fioletu, czerwieni czy niebieskiego występują najczęściej w formie koloryzacji ombre (ciemniejsza nasada i coraz jaśniejszy odcień do samych końców). Jednak nie ma co ukrywać, że jest to koloryzacja dla osób odważnych i lubiących się wyróżniać z tłumu.

Jeżeli chcesz podkreślić swój look, ale nie jesteś zdecydowana na mocny kolor, wybierz na pastelowe odcienie. Dzięki temu subtelnemu zabiegowi twój kolor będzie niestandardowy, a odrobina różowej poświaty sprawi, że cera będzie wyglądała promienniej. 

Różowe włosy
Koloryzacja – Patryk LE DESIR
Koloryzacja – Agata LE DESIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        2. Chunky highlights – czyli rozjaśnione pasma na grzywce, które zdecydowanie odróżniają się od reszty włosów.

Ten trend powrócił z lat 90-tych, wtedy taką koloryzację mogliśmy zauważyć np. U Jennifer Aniston, aktualnie coraz więcej gwiazd i influencerek się na niego decyduje.

sabletoothtigre/instagram.com
kyliejenner/instagram.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      3. Bronde hair

Jest to bardzo naturalna koloryzacja w której przeplatają się ze sobą odcienie blondu i brązu. Całość wygląda jak naturalne rozjaśnienie promieniami słonecznymi. Idealna propozycja na lato. Taka koloryzacja sprawdzi się na włosach średnich oraz długich.

Koloryzacja – Kinga LE DESIR
Koloryzacja – Patryk LE DESIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      4. Bob, Long bob

Ta forma króluje już od dłuższego czasu w różnych modyfikacjach: krótszy, dłuższy czy z mocno wydłużonym przodem. W każdej wersji wygląda dobrze. Jak nosić boby? Idealnie wyprostowane lub pofalowane! Nasze klientki uwielbiają to cięcie, jest nie tylko wygodne ale i bardzo kobiece.

Koloryzacja – Agnieszka i Kasia
Strzyżenie – Marcin LE DESIR
Koloryzacja – Agnieszka LE DESI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       5. Short pixie – króciutka fryzura

Z reguły uważana jest za dość męską, ale wbrew pozorom jest bardzo kobieca i seksowna, ponieważ odsłania szyję oraz kark. Decydując się na taką fryzurę postaw również na konkretny kolor – nasz wybór to białe włosy!

pinterest.com
pinterest.com

     

 6. Mocne cieniowanie

Kolejny trend, który wraca do nas jak bumerang. Ta forma cięcia była modna w latach 90-tych, przypomnijcie sobie strzyżenie na „małpkę” 😉 Teraz w odmienionej wersji – mocne cieniowanie po całości i koniecznie z delikatną grzywką. Jak nosić takie włosy? Najlepiej w nieładzie! – Wygniecione, powywijane w różne strony, jeżeli masz kręcone włosy możesz je wygnieść na produkt do loków.

pinterest.com
pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     7. Grzywki!

W tym temacie jest dowolność od króciutkich grzywek na pół czoła przez proste czy curtain bang – czyli delikatna grzywka rozchodząca się na boki.

Ostatni typ to najlżejsza i najbezpieczniejsza forma grzywki, ale równie ciekawa. Pasuje do długich i średnich włosów oraz do każdego kształtu twarzy, uwydatnia oczy i eksponuje kości policzkowe. Będzie doskonałym wyborem, kiedy chcesz coś zmienić, a jednocześnie nie chcesz decydować się na mocne cięcie. Do takiej grzywki pasują zarówno rozpuszczone włosy, koki, upięcia oraz kucyki.

Strzyżenie – Piotr So LE DESIR
pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To był przegląd trendów na ten sezon! Mamy nadzieję, że udało nam się Was zainspirować do zmian 😉

 

Zapraszamy do naszych salonów 🤗

             Rezerwacje:

     Śródmieście ☎️ 508-124-254  / 💻 https://booksy.com/pl-pl/67969_le-desir_fryzjer_3_warszawa

Mokotów ☎️ 606-565-070  / 💻 https://booksy.com/pl-pl/68250_le-desir-kazimierzowska_fryzjer_3_warszawa