Agnieszka Ejmocka

fryzjer


Jaka jestem?
  • otwarta na ludzi
  • uwielbiam jak dookoła coś się dzieje, nie lubię stać w miejscu
  • ciekawa świata
  • najważniejszy dla mnie jest rozwój osobisty, dlatego stale będę poznawać to co nowe i dzielić się z innymi
Jaka jestem w pracy?
  • wymagająca od siebie i innych
  • pomocna i dzieląca się wiedzą
  • poszukująca …
  • słuchająca
  • ucząca się wciąż
  • lubiąca kolor i wyzwania z tym związane

– Agnieszka Ejmocka

Marcin Patalon

fryzjer


Mam być szczery, czy miły? Czasem trudno jest mi pogodzić jedno z drugim, ale zawsze staram się być profesjonalistą. Moja riposta bywa równie cięta jak brzytwa, której używam do stylizacji, ale bez obaw – Twoje włosy wyjdą z konfrontacji ze mną bez szwanku. Udowodnię Ci, że fryzjerstwo to nie rzemiosło – to prawdziwa sztuka. Sztuka, którą kocham.

Kasia Kaczmarczyk

fryzjer


Jestem fryzjerem/stylistką z długoletnim stażem pracy, która lubi ludzi, śledzi trendy w modzie i uważa, że w życiu na nic nie jest za póżno… Uwielbiam dynamiczne i krótkie fryzury, „czesane wiatrem”, które często tworzę na głowach klientów.

– pozdrawiam i zapraszam 🙂

Jonatan Barwiński

fryzjer


Interesuję się fryzjerstwem od najmłodszych lat, lubię wyzwania i zdobywać nowe doświadczenie. Jestem osobą kreatywną otwartą na zmiany i ludzi. Praca z drugim człowiekiem daje mi wiele satysfakcji. Do swojej pracy podchodzę profesjonalnie, więc każda wizyta na moim fotelu jest miłą przygodą oraz niezapomnianą wycieczką przez koloryzację oraz strzyżenie. Jeśli jesteś gotowa przeżyć niezapomnianą przygodę na moim fotelu, zapraszam 😉

Magdalena Ujazda

fryzjer


Swoją przygodę ze stylizacją włosów zaczęłam 22 lata temu. Z biegiem lat przygoda ta stała się moją pasją, sposobem na życie… Czasem narzekam na ból głowy i wtedy zastanawiam sie czy nie jest on spowodowany mnóstwem pomysłów na fryzurę, którą tworzę na głowach klientów. Uważam, że staranność, sumienność i umiejętność słuchania drugiego człowieka są moimi zaletami. A prywatnie radości dostarcza mi mój nastoletni syn i podróże.

Konrad Gmaj

fryzjer


Od 10 lat pracuję w zawodzie. Staram się być zawsze uśmiechnięty, jednak uśmiech to nie wszystko, dlatego skupiony jestem na pracy i na własnym rozwoju. Nie boję się wprowadzać zmian, nie lubię nudy. Lubię naturalne koloryzacje i lekkie cięcia. Na codzień w salonie Śródmieście, a w każdy poniedziałek w godzinach 14-20 w LeDesir Mokotów.

Kinga Plaskota

fryzjer


Od asystenta do FRYZJERA! 🙂 Moja kariera zaczęła się od zera 7 lat temu, kiedy rozpoczęłam pracę jako asystent. Teraz z dumą mogę nazwać się pełnym pasji i zaangażowania do pracy fryzjerem. Entuzjastyczna i jednocześnie spokojna, uparta, ale lubię dojść do kompromisów. Uwielblam strzyżenia męskie i koloryzacje, w tym czuję się najlepiej. Na codzień w salonie Śródmieście, w każdy czwartek w godzinach 13-20 w LeDesir Mokotów.

See you, Kinga 🙂

Monika Tabaka

fryzjer


Moja przyszlość wiąże się z tym co robię teraz 🙂 Jestem spostrzegawcza, szybka lecz dokładna! Praca przy koloryzacji włosów sprawia mi najwięcej przyjemności i pozwala wykazać się wyczuciem koloru. Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką psa o imieniu Bella 🙂

Piotrek Dąbrowski

asystent


Jestem młodszym stylistą z dużym apetytem na pozostanie dobrym fryzjerem. Do mojej pracy podchodzę ze spokojem ducha, dbając o drobne detale. Jestem osobą opanowaną, co pozwala mi na
doskonalenie kunsztu fryzjerstwa i odczytywanie intencji klientów. W wolnym czasie chętnie spotykam się z przyjaciółmi, uprawiam sport, chodzę do teatru. To daje mi dużą dawkę pozytywnej energii do pracy.

Iza Janiak

stylistka paznokci


„….albo zrobimy porządek z tymi pazurkami… bo milej się wtedy patrzy na ręce…” 🙂 Dłonie są wizytówką człowieka, którą tworzę w swojej pracy na codzień. Lubię to co robię i staram się robić to jak najlepiej. Chcesz się przekonać? Zapraszam! 😉

Ania Belniak

recepcja/ manager/ stylizacja rzęs (tylko na Jasnej)


Uśmiechnięta blondynka, którą widzicie od razu po wejściu to cała ja 😉 Z salonem jestem związana już 3 lata i cały czas się zastanawiam, kiedy to zleciało. Na codzień zajmuję się zapisami, organizacją pracy,
sprawami administracyjnymi salonu oraz dbam o to aby spędzony u nas czas był dla Was przyjemnością 🙂 Cenię sobie naturatne piękno, które zawsze można podkreślić, moją drugą dziedziną jest przedłużanie rzęs – naturalnie, delikatnie, efektownie.

Łucja Siwek

recepcja


Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dlatego to wlaśnie ja witam Cię szczerym uśmiechem za każdym razem, kiedy odwiedzasz nasz Salon. Pomogę Ci w wyborze kosmetyków, ustalić termin wizyty, a także z chęcią przygotuje Ci kawę lub herbatę. A dla zabicia czasu zawsze możesz liczyć na rozmowę ze mną!

Umów się na wizytę